معرفی شرکت

شرکت نانوتجهیزدرمان آرا (NTDA) با عنوان یک شرکت داروئی در زمینه تحقیق، واردات، توزیع اشکال مختلف داروئی، فعالیت خود را از ابتدای سال 96 به صورت فعال و جدی آغاز نمود. تیم ما با چشم انداز توزیع محصولات با کیفیت داروئی در جهت بهبود و ارتقا سطح کیفی چه در بخش پیشگیری و چه درمان بیماری ها در تلاش است تا تعریفی نوین از مارکتینگ را در بازار داروئی ارائه دهد.

NTDA با پرسنل مجرب و فعال هم اکنون درحال توزیع محصول نانوبیوساید به عنوان اولین ضدعفونی کننده دارای مجور سازمان دامپزشکی کشور در حوزه فناوری نانو می باشد که با گذشت کمتر از یکسال سبب معرفی جامع و افزایش آگاهی جمعی نسبت به مزایای خاص ضدعفونی کننده نانوبیوساید در سطح کشور شده است.

تیم ما با فعالیت دقیق علمی و شناخت بازار هدف و همچنین با حضور در کنگره های داخلی و بین المللی توانسته است فعالیت خود را در استان های تهران، البرز، قزوین، مازندران، اصفهان، فارس، یزد، خراسان رضوی، سیستان و بلوچستان، اردبیل، آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، ایلام، لرستان، بوشهر و . . . گسترش دهد و نمایندگی فعال بپذیرد.

امید است که در آینده ای نه چندان دور و با تولید برخی از اقلام داروئی با کیفیت و مورد نیاز کشور بسیار  گسترده تر به فعالیت خود ادامه دهد.